İ çinde 99+1 Umut Dolu Türk Kadın’ının siyah beyaz profil fotoğraflarının olduğu, geleceğe aktaracağımız kalite ve formattaki albüm kitap için ön ödemeli sipariş almak gibi bir zaruriyeti paylaşmak zorundayız. 

Baskı için matbaaya minimum sayıda sipariş adeti vermek zorundasınızdır. Baskı sayısının artması birim maliyetinin azalması için önemlidir. Ben baskı adetini üzülerek 99 olarak olarak vermek zorundaydım. Halbuki bu kitabın baskı sayısının çok farklı olması gerekiyor daha fazla insana ulaşması gerekiyordu. Amerika’daki örneklerinin 400-650 dolar fiyat aralığında olan bu albüm-kitap içerik olarak diğerlerinden çok anlamlı ve çok daha farklı tasarlandı çünkü içinde farklı bir ruhu ve karakter barındırıyor.

Finansal destekler projenin kalitesini pozitif anlamda etkileyecektir, birlikte bu zor süreci yönetebilir zoru başarıp üstesinden gelebileceğimiz inancımızı koruyoruz.

Aşağıdaki formdaki tercihlerinizi belirtin varsa kısa mesajınızı yazın ve gönderin. ‘..bir umut dedik’ kitabına sahip olabilmek, sınırlı baskı sayısından dolayı formu doldurmanız gerekmektedir.

99+1 KİTABINI SATIN ALMAK İÇİN

Lutfen Formu Doldurun

3 Şubat 2023 Cuma günü 12AM‘e kadar siparişinizi yapabilirsiniz.

tercih ettiğiniz ürünü seçiniz
ödeme tercihiniz *