Cumhuriyet’in kazanımları ile umut dolu kadınlarımızın portlerinden bir galeri oluşturmak, bunun için 2022 Yılı Cumhuriyetimizin 99. yılında Umut dolu DoksanDokuz Türk kadınına ulaşmak istedik.

‘Bir fotoğraf bir hayatı değiştirir’e çok inandık… Amerika’da yaşayan 18-99 yaş aralığındaki DoksanDokuz Türk Kadını’nın şık ve estetik siyah beyaz profil fotoğraflarını stüdyo ortamı ve kalitesinde çekmeye başlıyoruz. Bunun için hiçbir beklenti içinde olmayacağız. Üstün başarı, başarı, yılın, yüzyılın en iyisi, güzellik vb. gibi kriterler gözetmeden, gönüllü olmak istiyorsanız web sitemizdeki katılım formununu dolduran sevgi ve umut dolu 99 Türk Kadını’nı projemizin kahramanı olmaya çağırıyoruz..

Geleceğe hayat vermek bir yudum nefes olmak için bu projede olmalıyız….

Kurtuluş savaşı ve diğer savaşlarda vatan için mücadele etmiş kahraman ‘Türk Kadını’ anısına… Sadece kadın oldukları için bir hiç uğruna sapkınca hayatları sonlandırılmış kadınlarımızın hatırasına… Yaşama sebebimiz, bizlere hayat veren annelerimizin anısına… Bu projeye somut anlamlar katan sebeplerdir.

Her zaman gurur duyduğumuz, geleceğimizin mimarı kızlarımıza aydınlık günler emanet etmek hepimizin yegane ve haklı bir hayalidir. Gelir seviyeleri, sosyal ve etnik farklılıkları, sosyal ayrılıkları, eğitim seviyeleri gibi faktörlere takılmadan eşit ve güçlü bir kadın profili tasarlamak, modern ve adil bir yaşamı geleceğe taşımak için sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlayan Amerika’da yaşayan 99 umut dolu Türk kadınına sonsuz teşekkürler.